دوشنبه , نوامبر 28 2022

تصاویر انجام آسانا توسط خانمی 92 ساله

  
 
 

تصاویر انجام آسانا توسط خانمی 92 سالهتصاویری که می بینید مریوط به خانم تائو پورچون لینچ می باشد. او در حال حاضر 92 سال سن دارد.

 

شش سال پیش او تحت عمل جراحی جدی قرار گرفت ، امابه کمک یوگا زندگی جدیدی را با شجاعت و پایمردی آغاز کرده است.

 

 

این خانم هم اکنون فعالیت های متنوعی را انجام می دهد و به زندگی خود رنگ و بوی تازه ای بحشیده است.

 


در دوران میانسالی انجام آسانا های یوگا هر چند ساده و به کمک وسایلی همچون کمربند , آجرک و صندلی , این کمک را به افراد می کند تا از نشاط بیشتری برخوردار باشند و با به جریان در آوردن انرژی در بدنشان با استواری و قدرت بیشتری به زندگی ارزشمندشان ادامه دهند.

بسیاری از آساناهای یوگا عوارض دوره میانسالی همچون انقباضات, سوخت و سوز پایین , خشکی مفاصل ,یایسگی , از دست دادن قدرت جسمی , پوکی استخوان و بسیاری از موارد دیگر را بهبود می بخشد و یا در صورت پیشرفته بودن دست کم از پیشروی آن جلوگیری می نماید.

 

هر کسی می تواند به دور از در نظر گرفتن سن و سال و یا مشغله های زندگی , زمانی سودمند و پر ارزش و سرشار از انرژی را برای خود در نظر بگیرد و با کسب جانی تازه , با قدرت و اراده ای شایسته هر انسان به راه خود در این دنیا ادامه دهد.

در اینجا بیان مثالی خالی از لطف نیست:شخصی ساعتها مشغول اره کردن درختان بود در صورتیکه پس از وقتی طولانی , به دلیل کند بودن اره اش حتی یک درخت را هم قطع نکرده بود.رهگذری به او پیشنهاد تیز کردن اره اش را داد تا با سرعت بیشتری بتواند به بریدن درختان بپردازد.اما آن مرد طفره می رفت و می گفت وقتی برای تیز کردن اره ام ندارم!!!!

پس ما هم در این زندگی نیاز به تیز کردن اره مان داریم,برای خود وقت بگذارید”

درباره ایران یوگا

پیشنهاد ما به شما

توصیه هایی برای افراد مبتدی در یوگا

مسلما درباره فواید بیشمار ورزش یوگا برای جسم و روح زیاد شنیده اید و علاقمندید …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x